Plany treningowe

 

Spersonalizowany PLAN TRENINGOWY to porpozycja opieki trenerskiej dla osób trenujących kolarstwo i przygotowujących się na zawody, a także dla tych, którzy chcąc zgubić kilka zbędnych kilogramów, próbują pogodzić swą pasję z życiem rodzinnym i zawodowym.

Jeśli ostatnio nie widzisz znaczącej poprawy swoich osiągnięć lub mimo wielu godzin na rowerze Twoja waga wciąż pozostawia wiele do życzenia, warto nawiąząć kontakt z profesjonalistą.

PROCYCLING by MARYCZ to marka stworzona przez byłego kolarza zawodowego, obecnie trenera Jarosława Marycza. 25 lat w siodle w zawodowym peletonie (Team Saxo Bank, Tinkoff Bank, CCC Polsat Polkowice, Domin Sport oraz Wibatech Merx 7r) oraz milion kilometrów w nogach i ogromne kolarskie doświadczenie dają gwarancję dobrze napisanego planu treningowego.

INDYWIDUALNY Plan treningowy ustalany jest na podstawie szczegółowego wywiadu i oparty jest o stopień zaawansowania treningowego, Twoje możliwości czasowe, fizyczne i finansowe.

PROCYCLING by MARYCZ proponuje 3 rodzaje PROGRAMÓW TRENERSKICH, w których otrzymasz:

  • Spersonalizowany plan treningowy poprzez platformę TrainingPeaks™
  • Indywidualne konto na platformie TrainingPeaks™
  • Plan treningów ułożony specjalnie dla Ciebie, pod wybraną dla Ciebie imprezę sportową
  • Analizę badań wydolnościowych
  • Doradztwo w prawidłowym ustawieniu pozycji na rowerze, tzw. Bike-fitting
  • Porady oraz doradztwo w zakupie sprzętu z branży rowerowej
  • Liczne upusty i rabaty u partnerów, dystrybutorów na Polskę renomowanych marek tj. Ridley, Supercaz, Forza, Namedsport

Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY na stronie marycz.com i sprawdź jak wiele jeszcze możesz osiągnać!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl