Pomaluj swój rower

Pomaluj swój rower

Wszystkie karbonowe rowery z kolekcji Ridley 2020 i 2021 można pomalować ZA DARMO w standardzie kolorystycznym Pureline Classic i Pureline XL.

Jak zamówić rower pomalowany według własnego uznania?

Skorzystaj z CUSTOMIZERA Ridley i zaprojektuj kolor ramy, a przy składaniu zamówienia w naszym sklepie w uwagach napisz DARMOWE MALOWANIE i skopiuj opis Twojego projektu z numerami kolorów. Możesz też zapisać swój projekt w pdf i przesłać nam w korespondencji dotyczącej zamówienia (CTRL+P / Urządzenie docelowe: ZAPISZ JAKO PDF).
Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie, z informacją o przewidywanym czasie realizacji Twojego zamówienia.

Zazwyczaj na rower w INDYWIDUALNYM MALOWANIU trzeba poczekać od 6 do 8 tygodni, ale zależne jest to również od wybranego modelu ramy i komponentów.


Jak skorzystać z Ridley CUSTOMIZER krok po kroku:

1. Przejdź do programu Ridley Customizer  ---> (jeśli link nie działa wklej w okno przeglądarki ten adres: https://www.ridley-bikes.com/customize-your-bike/#/ )


2. Wybierz RODZAJ roweru


3. Wybierz MODEL roweru


4. Wybierz rodzaj malowania Pureline CLASSIC lub Pureline XL (UWAGA! tylko te rodzaje malowania są DARMOWE!)


5. Po prawej stronie ekranu z palety kolorów wybierz KOLOR BAZOWY dla całego roweru (Base Colour), KOLOR LOGOTYPU (Colour 1) i wykończenie lakierem - do wyboru matowe lub połysk(CHOOSE MATT/GLOSS):

 

 

 

 

 

6. Skopiuj wartości kolorów wyświetlone pod obrazkiem i zapisz je u siebie w komputerze/komórce:

 

 


7. Wartości kolorów Twojego INDYWIDUALNEGO MALOWNIA wklej w UWAGACH swojego zamówienia z dopiskiem DARMOWE MALOWANIE:


8. Możesz zapisać swój projekt w PDF i dołączyć go w późniejszej korespondencji dotyczącej Twojego zamówienia ---> CTRL+P (wyskoczy okienko do drukowania) / Urządzenie docelowe: wybierz ZAPISZ JAKO PDF.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl